GUNROX is a hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where you can take all of your opponent's equipment after killing him
hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where 
you can take all of your opponent's equipment after killing him
Play Now Download

Обновление 29-01-2010 - Бензопила + усовершенствованные случайные бои

Reply
1 2 3

Reply to

вопрос, по какому принципу выбирается локация в рандом битве? у меня просто складывается впечатление, что выбирает по принципу кто стоит в самой "низшей" по ур локе.

Мне тоже интересно, за два часа ожидания боя, все бои проходили либо на лосте либо на клевере. Сам предпочитаю играть на лосте, ибо партии быстрее и ландшафт более благоприятственный в тактическом плане.
14 years ago Quote
14 years ago Quote
*DELETED*
Reply to

Мне тоже интересно, за два часа ожидания боя, все бои проходили либо на лосте либо на клевере. Сам предпочитаю играть на лосте, ибо партии быстрее и ландшафт более благоприятственный в тактическом плане.

я думаю что так:
я на мемо и враг на мемо - у нас битва на мемо
я на мемо - он на лосте - у нас битва на свалке
я на свалке он на клевере - битва на лосте
както так 😝
14 years ago Quote
14 years ago Quote
Reply to *DELETED*
а мне кажется что если соперники на разных локах то бой там где находится меньший лвл.
14 years ago Quote
14 years ago Quote
Reply to
в общем ждем ответ разработчиков по этому поводу ☺
14 years ago Quote
14 years ago Quote
*DELETED*
Reply to
никогда не попадал в бой с клевера куда то на другую локу. с других лок практически всегда выпадал лост. т.е. скорее всего на более ранней локации из 2х, где сидят рэндомщики.
14 years ago Quote
14 years ago Quote
Reply to *DELETED*
Да, сейчас перебрасывает на более раннюю, сделаем, что будет рандомно из двух локаций на которых сидят соперники.
14 years ago Quote
14 years ago Quote
*DELETED*
Reply to

в общем ждем ответ разработчиков по этому поводу ☺

...........

x_ef1363fc.jpg

14 years ago Quote
14 years ago Quote
Reply to
Оновлення 29-01-2010 - Бензопила + вдосконалені випадкові бої
Додано нову зброю - Бензопила
Випадкові бої вдосконалені:

- додана медаль за час проведений в очікуванні випадкового бою (1 година, 1 день, 1 тиждень, 1 місяць). Нагороди - перкресети, а також повні ресети.
- окрім медалей, коли ви чекаєте випадкового бою, за кожну хвилину очікування вам нараховується 1 енкорд (ви отримаєте гроші тільки коли накопичите 100 енкордів) - працює тільки для акаунтів з підтвердженою адресою електронної пошти.
- коли ви втікаєте з випадкової битви достроково, лічильники грошей і медалей скидаються.
- випадкові бої граються з іншими гравцями з різницею рівнів у + / -1 (+ / -2 починаючи з рівня 15 і + / -3 починаючи з рівня 25)

Інші зміни:
- всі медалі тепер доступні з 8го рівня (раніше було з 10го рівня)
- додана гаряча клавіша: натискання "A" означає те ж, що й клік по зображенню зброї для гранати або гранатомета
- прапорці тепер мають підказку, в якій пишеться ім'я того, хто поставив
- пошкодження завдані мінам не враховуються в остаточному підрахунку ушкоджень
Edited 5 hours, 39 minutes later by .
14 years ago Quote
14 years ago Quote

Reply
1 2 3

Download Play Now GUNROX is a hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where you can take all of your opponent's equipment after killing him