GUNROX is a hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where you can take all of your opponent's equipment after killing him
hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where 
you can take all of your opponent's equipment after killing him
Play Now Download

Official Polish GUNROX FAQ

Cannot reply, talk is closed
1 2 3 4

Official Polish GUNROX FAQ
KLANY

Q: Jak mogę stworzyć własny klan?
Q: Jak dołączyć do klanu?
Q: Co oznacza etykieta "Clan War" ?
ENKORD CASH

Q: Jak mogę uzyskać Enkord Cash ?
Q: Dlaczego nie widzę wszystkich bronii w Cash Shop? (Niektóre są przezroczyste)
Q: Jak mogę kupić Enkord Cash w Brazylii?
Q: Zakup zmiany wyglądu postaci tylko na 100 dni wydaje się głupim pomysłem. Jeśli za coś płacę chciałbym mieć to na stałę. Po co mam kupować to samo ubranie co 100 dni?
Q: Czy istnieje możliwość doładowywania Enkord Cash przez telefon komórkowy lub SMS?
WARUNKI I ZASADY

Q: Widziałem, że ktoś został zbanowany / uciszony, dlaczego?
Q: Co to jest "fake fight"?
Q: Jakie są kary za "fake fight"?
Q: Moje konto zostało zbanowane na zawsze co to znaczy?
Q: Czy można przywrócić konto zbanowane na zawsze?
Q: Nie zgadzam się z moim banem / uciszeniem czy mogę rozpocząć publiczną dyskusję na ten temat?
ROZGRYWKA

Q: Ile HP (punktów) uzyskuje się na każdym poziomie?
Q: Jak mogę używać lepszej broni / min / granatów / apteczek?
Q: Dlaczego ja nie widzę perks, które moi przyjaciele mogą wybrać?
Q: Jaka jest domyślna szansa na trafienie krytyczne?
Q: Jaka jest wartość obrażeń krytycznych?
Q: Jak mogę zobaczyć rozstawione miny wroga ?
Q: Jak mogę zdobyć więcej doświadczenia?
Q: Czy mogę zaufać innemu graczowi, który powiedział, że będzie walczyć nago (bez wyposażenia) przeciwko mnie?
Q: Co to jest celność broni?
Q: Dostałem postrzał od wroga ale go nie widzę czy to znaczy że on jest hakerem ?
Q: Moja jednostka jest atakowana z drugiej strony muru ... co się dzieje?
Q: Moja mina wybuchła bez powodu! Czy to był niewypał?
Q: Jakiej umiejętności używa wyrzutnia granatów dodana do AK74 ?
Q: Ogłuszenia, jak to działa?
Q: Czy będzie możliwość usunięcia dodatków dodanych do broni?
Q: Czy mogę otrzymać
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak mogę stworzyć własny klan?
A: Możesz kupić w Cash Shop.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak dołączyć do klanu?
A: Musisz się zwrócić do konkretnego Klan lidera, czy możesz się dołączyć. Każdy Lider ma swoją własną opinię na temat rekrutacji, najlepiej jest umieścić na forum żądanie w sekcji konkretnego klanu, i czekać na odpowiedź.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Co oznacza etykieta "Clan War" ?
A: Oznacza to, że punkty do przejęcia tej lokalizacji dla klanu będą liczone podwójnie.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak mogę uzyskać Enkord Cash ?
A: Możesz doładować swoje konto z Cash Shop, wygrać turniej lub dostać medal za osiągnięcia.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Dlaczego nie widzę wszystkich bronii w Cash Shop? (Niektóre są przezroczyste)
A: Jeśli masz wystarczająco dużo punktów umiejętności do korzystania z takiej broni, pokaże się ona w Cash Shop i będzie można ją kupić.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak mogę kupić Enkord Cash w Brazylii?
A: Możesz kupić Enkord Cash przez doładowniae z karty kredytowej, na razie tylko tego typu płatności jest dostęna w Brazylii.
Istnieją również gracze, którzy są upoważnionymi sprzedawcami Enkord Cash w Brazylii (jak PERNALONGA), którzy mogą pomóc w opłatach gotówką w lokalnej walucie. Osoby upoważnione przez Enkord zawsze mają "Enkord" BADGE w info wraz odpowiednim tekstem. Możesz skontaktować support@enkord.com co do szczegółów, czy osoba jest autoryzowanym sprzedawcą.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Zakup zmiany wyglądu postaci tylko na 100 dni wydaje się głupim pomysłem. Jeśli za coś płacę chciałbym mieć to na stałe. Po co mam kupować to samo ubranie co 100 dni?
A: Zamiast 360 dni jak to było wcześniej teraz masz kostiumy na 100 dni, ale ceny zostały znacznie obniżone. Uważamy, że gracze będą znudzeni kostiumami postaci po 100 dniach, ponieważ wciąż przybywa nowych kostiumów.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy istnieje możliwość doładowywania Enkord Cash przez telefon komórkowy lub SMS?
A: Tak, w Cash Shop musisz kliknąć przycisk "doładuj" i wybierz usługę SMSCoin.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Widziałem, że ktoś został zbanowany / uciszony, dlaczego?
A: Prawdopodobnie złamał zasady i reguły gry GUNROX.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Co to jest "fake fight"?
A: Fake fight nazywane są gry, które są wstępnie ustalonymi walkami, gdzie pojawiają się pewne akty szpiegostwa, lub ktoś oferuje predefiniowane wygrane \ przegrane bitwy.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jakie są kary za "fake fight"?
A: Gracze, którzy robią "fake fight" będą zbanowani od 24 do 72 godzin. Jeśli takie zachowanie będzie się powtarzać konta zostaną zbanowane na zawsze.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Moje konto zostało zbanowane na zawsze co to znaczy?
A: Prawdopodobnie złamałeś prawa i zasady GUNROX i Twoje konto zostało zbanowane na zawsze.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy można przywrócić konto zbanowane na zawsze?
A: Tak, można usunąć ban pernamentny płacąc około 100 USD, ale to nie gwarantuje, że za podobne wykroczenie nie będziesz ponownie zbanowany na zawsze, jeśli ponownie złamiesz zasady.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Nie zgadzam się z moim banem / uciszeniem czy mogę rozpocząć publiczną dyskusję na ten temat?
A: Nie, nie można dyskutować o działaniach moderatorów publicznie (na forum lub w grze). Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące moderacji - wpisz swój wniosek i wyślij na support@enkord.com jest to jedyny sposób przedyskutowania moderacji.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Ile HP (punktów) uzyskuje się na każdym poziomie?
A: Co każdy poziom twoje zdrowie rośnie o 3HP, co 5-ty poziom wzrasta o 2HP więcej (5hp), co 10-ty poziom wzrasta o 5HP więcej (10hp)
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak mogę używać lepszej broni / min / granatów / apteczek?
A: Każda z broni (z wyjątkiem tych podstawowych - AKSU, TMP, Początkujących pistoletów itp. ..) mają swoje własne wymagania umiejętności do wykorzystania. Umieść tyle punktów umiejętności, ile możesz w drzewie umiejętności broni której chcesz najbardziej używać, wtedy lepszę broń otrzymasz na starcie walki kiedy będziesz walczyć bez żadnego ekwipunku, będziesz mógł także używać silniejszych broni zebranych podczas bitwy oraz tych zakupionych w sklepie.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Dlaczego ja nie widzę perks, które moi przyjaciele mogą wybrać?
A: Niektóre perki pokazują się tylko wtedy kiedy uzyskasz wystarczający poziom by ich używać.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jaka jest domyślna szansa na trafienie krytyczne?
A: Jest to 10%, ale niektóre bronie mają 15%, a niektóre jeszcze więcej.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jaka jest wartość obrażeń krytycznych?
A: Domyślnie +50%, a więc domyślnie krytyczne trafienie będzie wynosić 150% regularnych obrażeń. Tłumik dodaje dodatkowe 20%, więc z tłumikiem może wynieść do 170% regularnych obrażeń.
14 years ago
14 years ago

Cannot reply, talk is closed
1 2 3 4

Download Play Now GUNROX is a hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where you can take all of your opponent's equipment after killing him