GUNROX is a hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where you can take all of your opponent's equipment after killing him
hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where 
you can take all of your opponent's equipment after killing him
Play Now Download

Official Polish GUNROX FAQ

Cannot reply, talk is closed
1 2 3 4

Reply to
Q: Jak mogę zobaczyć rozstawione miny wroga ?
A: Należy mieć 10 punktów więcej umiejętności, niż gracz, który miny rozstawił.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak mogę zdobyć więcej doświadczenia?
A: Nie ma prostej reguły by zdobyć więcej doświadczenia - im więcej obrażeń zadasz (im mniej obrażeń otrzymasz), tym więcej doświadczenia otrzymasz. Możesz zwiększyć swoje doświadczenie poprzez walkę z wyposażeniem (150% doświadczenia z walki) można także kupić opcję "Podwójne Doświadczenie" w Cash Shop.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy mogę zaufać innemu graczowi, który powiedział, że będzie walczyć nago (bez wyposażenia) przeciwko mnie?
A: Nie, niektórzy gracze wykorzystują to i będą kłamać by łatwo wygrać, możesz spróbować to tylko pomiędzy znajomymi, którym można zaufać. Jednak walki nago nie przyniosą ci zbyt wiele doświadczenia.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Co to jest celność broni?
A: Każda broń ma swoje prawdopodobieństwa trafienia. Na przykład. Prawie wszystkie bronie mają 95% dokładności z bliska (prosto w twarz). Więc co oznacza 95 na 100 ataków będzie zadawać normalne obrażenia natomiast pozostałe pięć zrobi wiele mniej szkód. Zwiększenie umiejętności w każdej dziedzinie broni zwiększy dokładność dla wszystkich broni w tej klasie!
Należy pamiętać, że granaty (i granatniki) mają "Rozrzut". Granaty naprawdę nie mają celności ... Jest to Rozrzut. Rozrzut jest liczbą komórek # o jaką granat może zejść z linii rzutu w promieniu swojego rozrzutu. Podnoszenie umiejętności w granatnikach obniża rozrzut!
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Dostałem postrzał od wroga ale go nie widzę czy to znaczy że on jest hakerem ?
A: Niekoniecznie! Jest kilka rzeczy, które mogą mieć miejsce. Jedną z najczęstszych przyczyn tego jest to, że zostałeś dostrzeżony przez snajpera z jego zakresu lub przez kogoś z lornetki, a następnie dostałeś strzał z karabinu snajperskiego. Lornetki pokazują komórki o średnicy od 6 do komórek docelowych i koszt 6 AP (nie działa przez ściany) oraz zakres odkrywania średnicy 2 komórki na koszt 4 AP (nie działa również przez ściany). Drugą rzeczą, która może mieć miejsce jest nieco trudniejsza do wyjaśnienia. Jedna z jednostek przeciwnika może być poza zasięgiem twojego wzroku, ale może atakować inną jednostkę, ponieważ posiada twoją jednostkę na wizji, dlatego może on atakować z pomocą innych jednostek. Kolejna wskazówka - wszystko, co zatrzymuje wzroku, nie przepuszcza granatów.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Moja jednostka jest atakowana z drugiej strony muru ... co się dzieje?
A: Jest to forma taktycznego wykorzystywania przeszkód. Jest jeden rodzaj muru przez który można strzelać, jest to mur który czasami się pokazuje na mapie Złomowisko. Jest to drewniana ściana przez którą przechodzą pociski. Przez wszystkie ściany może cię dosięgnąć eksplozja. Drewno tylko zatrzymuje wzroku i ruchu, ale nie kule
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Moja mina wybuchła bez powodu! Czy to był niewypał?
A: Nie! Miny nigdy nie są niewypałami. Istnieje kilka sytuacji, która powoduje ich nieoczekiwany wybuch. Wszystkie miny są wrażliwe na ruch. Miny można także odpalić poprzez wybuch innej miny co daje spektakularny łańcucha eksplozji! Również coś wybuchowego może je uruchomić (granaty, wyrzutnie rakiet ...)!
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jakiej umiejętności używa wyrzutnia granatów dodana do AK74 ?
A: Używa umiejętności do wyrzutni rakiet, ale umiejętność ta ma wpływ jedynie na minimalny zasięg i rozrzut wybuchu, nie ma wpływu na wysokość obrażeń.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Ogłuszenia, jak to działa?
A: Ogłuszenia zabiera jednostce AP (punkty akcji). Jeśli jednostka zostanie ogłuszona granatem ogłuszającym 50%, to pozostaje jej 50% swojej całkowitej liczby AP od następnej tury. Co turę następuje procentowy spadek ogłuszenia. W granacie ogłuszającym w pierwszej kolejności są konsumowane punkty ruchu MP jeśli jakieś posiadasz.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy będzie możliwość usunięcia dodatków dodanych do broni?
A: Nie.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy mogę otrzymać na starcie tylko jedną broń drugorzędną?
A: Możesz zacząć z jedną pierwszorzędną bronią jeśli twój poziom umiejętności jest wystarczający, jeśli posiadasz 2 umiejętności do broni pierwszorzędnych na tym samym poziomie to rozpoczniesz walkę z jedną losową wybraną spomiędzy tych dwóch umiejętności, walkę możesz zacząć z dowolną liczbą broni drugorzędnych. Np: AKSU + Granat + Nóż
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy rozgrywki posiadają jakiś limit czasowy?
A: Nie, tylko podczas turnieju są wyznaczone ramy czasowe na jedną grę.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Mój zespół zabił ostatnią jednostkę wroga, ale gra się nie skończyła, dlaczego?
A: Wcześniej gra się kończyła zaraz po zabiciu ostatniej jednostki wroga, teraz możesz kontynuować swoją turę do końca czasu swojej tury lub do wykorzystania wszystkich punktów akcji AP.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Kiedy jestem wyposażony, widzę, "wszystkie jednostki wyposażone, +150% premii", to znaczy że po grze otrzymam 250% exp? Czy 150% XP (+50% premii xp)?
A: Otrzymasz 250%.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy mogę dzielić amunicję?
A: Nie!
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Czy będą Perks dla CKM'ów i Wyrzutni Rakiet?
A: Tak, dla CKM'ów już są a dla wyrzutni są w przygotowaniu.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Dlaczego wytrzymałość broni w nagich grach jest tak niska?
A: Niepełna broń startowa ma zapewnić graczom tylko tymczasowe środki do walki, dopóki nie znajdą lepszej broni na polu bitwy.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jaka dokładnie mechanika rządzi rankingiem klanów, kontrolą lokalizacji i doświadczeniem klanu? Co na to wpływa?
A: Klanowe doświadczenia jest takie samo jak normalne doświadczenie lecz podzielone przez wszystkich członków klanu. Ranking klanowy jest podobny, ale doświadczenie zdobyte w określonej lokalizacji jest inne dla każdej lokalizacji. Po bitwie na tej lokalizacji ranga klanu rosnąć. Jeśli klan posiada największą rangę w danej lokalizacji, to przejmuje kontrole nad tą lokalizacją. Ranking Klanowy spada każdego dnia o określony procent. Gdy do twojego klanu dołączy nowy członek to twój ranking klanowy spadnie o 20%.
Stanowisko klanu na szczycie listy jest obliczana jako suma rankingu klanu na wszystkich lokalizacjach + premia za kontrolę lokalizacji, jeżeli jakąś kontrolują.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Jak gracze posiadają 14 AP na jednostkę?
A: To tylko jeden z przykładów: Jeśli masz Submachine Gun Mistrzostwo x5 i Submachine Gun umiejętność x30, można wybrać perk o nazwie "Więcej Działań!", Która daje +1 więcej AP. Na Submachine Gun Mistrzostwo x10 i x50 umiejętności Submachine Gun możesz wybrać podobny perk o nazwie "Jescze więcej akcji" a także daje +1 więcej AP, tak oto z tych dwóch perków otrzymasz +2 AP do 12AP i ogólnie będziesz posiadać 14AP.
14 years ago
14 years ago
Reply to
Q: Kiedy będę mógł grać coś innego oprócz 1vs1?
A: Po opuszczeniu kwatery początkujących tzn. po uzyskaniu 3 poziomu
14 years ago
14 years ago

Cannot reply, talk is closed
1 2 3 4

Download Play Now GUNROX is a hardcore old-school turn-based PvP game with full loot drop where you can take all of your opponent's equipment after killing him